Sunday, 10 January 2010

Minu esimene/ My first

Tere tulemast minu fotoblogisse,
Welcome to my photography blog,

algaja fotograafina mõtlesin oma teekonna salvestada kõikvõimsa Interneti avarustesse, et üks päev kui vana ja kortsus olen, näeksin oma vildaka horisondi ja väriseva käega tehtud pilte. Või kui üks päev natukene parem, kui täna olen, saaksin uurida oma arengut ja meenutada neid hetki, mil üks või teine pilt on tehtud. Miks teha seda avalikult ja mitte hoida oma arengut sahtlis?

as a beginner at photography I decided to save my journey on the all powerful Internet, so that one day when i will be old and wrinkled I would still see my pictures that were made with a shaking hand or have a skewed horizon. Or one day when i would be a little better at photography than I'm right now, I could see my development and look back on all those moments when I was taking this exact photo. Why do it publicly?

Vastus on kerge, arvutid ei ole usaldusväärsed nagu ei ole ka mälupulgad, CD ja muud salvestus vahendid. Kindlasti ei ole ka Internet kõige-kõige turvalisem, kuid ma loodan, et ta on natukenegi turvalisem kui muud vahendid (vähemalt kuskiltki saaks oma vanad fotod kätte). Pluss siis saavad mu sõbrad ja tuttavad uudistada minu töid.

The answer is simple, computers aren't very reliable as aren't memory stick, CDs and other saving stuff. Surely Internet isn't the safest way either, but i hope it's a littlebit more reliable then the other things. Plus my friends and family can see my work.

Ma loodan, et keegigi siin mõnikord käib ja mõne kommentaarigi maha jätab, kuid lootus on lollide lohutus, nagu me kõik teame.

I hope someone will come and visit mu blog and even leave a comment, but hoping is losers comfort, as we all know.

Siit see siis tuleb. Minu esimesed pildid, väriseva käe, viltuse horisondi ja võib-olla mitte just kõige parema nurga alt aga ma õpin ja see on alles teekonna algus.

So here it comes. My first pictures, made with a shaking hand, skewed horizon and maybe not at the best angle but I'm learning and this is still the beginning of my journey.

Alice

1 comment:

Anonymous said...

I love your heart and eye for photography; your work is stunning. I will be exciting to see your talent mature while I am living in Estonia.
-Bailey Wynn